Виявлення безхазяйного майна на території Поромівської сільської ради

Виконавчий комітет Поромівської сільської ради повідомляє про виявлення на території сільської ради безхазяйного майна:

автомобільна дорога, що з’єднує місто Нововолинськ та село Верхнів, сполучається з автомобільною дорогою регіонального значення Ковель – Жовква та суміщена з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення С030303 Поромів – Бужанка – Верхнів, яка знаходиться  за адресою: 45310, Волинська область, Іваничівський район, із с. Верхнів до м. Нововолинська (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття  на облік безхазяйного нерухомого майна відсутній). Протяжність автомобільної дороги на території Поромівської сільської ради становить орієнтовно 3 560 м.

Можливих власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до виконавчого комітету Поромівської сільської ради за адресою: 45311, Волинська область, Іваничівський район, с. Поромів, вул. Центральна, 1 Б, протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab