Вітаємо із перемогою на обласному конкурсі « УЧИТЕЛЬ РОКУ- 2020 з предметів духовно- морального спрямування»

Освітяни Поромівської громади, профспілковий комітет щиро вітаємо із  перемогою на обласному конкурсі « УЧИТЕЛЬ РОКУ- 2020 з предметів духовно- морального спрямування» МОКІЄЦЬ СВІТЛАНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ !

Роль педагога є ключовою у формуванні суспільства. Учитель закладає моральну основу нації, розкриває перед учнями різні грані багатовимірної дійсності і закликає бути активними творцями нового життя, побудованого на принципах поваги до іншого, патріотизму, шанобливого ставлення до своєї мови, культури та історії.

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне – любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було , вона  обрала гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне».

Так, за найкращою традицією всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» 28  лютого на базі  Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  відбувся  етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» з предметів духовно- морального спрямування,який  розглядав виховні акценти та етичну складову професійної компетентності педагога.

Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки  на фінальному етапі обласного туру конкурсу у номінації «Предметити  духовно- морального спрямування» представляла Мокієць Світлана Олександрівна, вчитель  комунального закладу « Будятичівська гімназія Поромівської сільської ради», переможець  конкурсу на рівні громади.

Напруженим був конкурсний день для Світлани Олександрівни, але вона виступила гідно і зайняла третє місце..

У ході обласного конкурсу педагог щедро ділилася із колегами своїми педагогічними здобутками, демонструвала нові педагогічні ідеї,  креативність, творчий підхід, глибокі знання психологічних особливостей дітей.

Журі обласного конкурсу відзначило конкурсанта за високий фаховий та професійний рівень, високу педагогічну ерудицію, ґрунтовні знання з предмету, досконалу методику його викладання та організації освітнього  процесу.

Тож, щиро вітаємо Світлану Олександрівну з високими здобутками в конкурсі та перемогою!

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Нехай кожен день приносить  радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців.