Громадські обговорення з презентацією проекту містобудівної документації 08 квітня о 14.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради

Поромівська сільська рада повідомляє

про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

«Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Центральна в с.Космівка Іваничівського району Волинської області»

«Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Центральна в с.Космівка,  Поромівської сільської ради Іваничівського району Волинської області» розроблено на виконання рішення Старолішнянської сільської ради від 07.06.2016р. №5/16 (гр. Ільницькому Олександру Даниловичу) згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Проект містить графічні та текстові матеріали. Проектною документацією передбачається будівництво та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка). Існуюче використання-проектна територія є землями запасу сільської ради. В межах земельної ділянки, щодо якої здійснюється детальне планування немає жодної забудови. Поверховість забудови передбачена наступна:

-житловий будинок  – 2 поверхи (висотність – до 9м.)

Крім будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд –  іншого виду використання ділянки не передбачається.

Том 1 – пояснювальна записка; Том 2 – графічна частина.

Основні техніко-економічні показники об’єкта містобудування:

Площа проектної території –  0,2500 га;

Загальна площа забудови     – 140,00 кв.м.

Відсоток забудови                 – 6%;

Загальна площа мощення     – 223,00кв.м.

Відсоток мощення                – 9%;

Площа озеленення                 -2137,00кв.м.

Відсоток озеленення            – 85%

Замовник – Поромівська ТГ .

Розробник – фіз. особа–підприємець Мельник Віталій Володимирович.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Поромівської сільської ради: понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00год.

Відповідальний: т.в.о. відділу з питань архітектури, містобудування, земельних ресурсів та комунальної власності і охорони природного середовища Шевчук Ірина Петрівна.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до  28 квітня 2021року в приміщенні сільської ради. Відповідно до ч.6 ст.21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські обговорення з презентацією проекту містобудівної документації: відбудуться  08 квітня 2021року о 14.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради за  адресою: с.Поромів вул.Центральна 1б.