Громадські обговорення з презентацією проекту містобудівної документації 30 березня о 14.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради

                        Поромівська сільська рада повідомляє

про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

«Детальний план території для обслуговування будівлі гаража, яка знаходиться за межами населених пунктів Поромівської сільської ради Іваничівського району Волинської області»

«Детальний план території для обслуговування будівлі гаража, яка знаходиться за межами населених пунктів(с.Будятичі) Поромівської сільської ради Іваничівського району Волинської області» розроблено на виконання розпорядження Іваничівської РДА від 26.10.2020року №206 згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Проект містить графічні та текстові матеріали. Проектною документацією передбачається нова відведення земельної ділянки. За проектною документацією даного детального плану території, цільове призначення земельної ділянки пропонується: – землі сільськогосподарського призначення (КВЦПЗ 11.02. Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості). Поверховість забудови передбачена наступна:

-будівля гаража – 1поверх (висотність – до 12м.)

Крім будівництва та обслуговування будівель і споруд промисловості іншого виду використання ділянки не передбачається.

Том 1 – пояснювальна записка; Том 2 – графічна частина.

Основні техніко-економічні показники об’єкта містобудування:

Площа проектної території –  0,0595 га;

Загальна площа забудови     – 120,00 кв.м.

Відсоток забудови                 – 20 %;

Загальна площа мощення     – 190,00кв.м.

Відсоток мощення                – 32%;

Площа озеленення                 -285,00кв.м.

Відсоток озеленення            – 48%

Замовник – Іваничівська райдержадміністрація.

 озробник – фіз. особа–підприємець Мельник Віталій Володимирович.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Поромівської сільської ради: понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00год.

Відповідальний: т.в.о. відділу з питань архітектури, містобудування, земельних ресурсів та комунальної власності і охорони природного середовища Шевчук Ірина Петрівна.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до  19 квітня 2021року в приміщенні сільської ради. Відповідно до ч.6 ст.21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські обговорення з презентацією проекту містобудівної документації: відбудуться  30 березня 2021року о 14.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *