Відповідно до покладених на мене обов’язків подаю звіт про проведену роботу Поромівської сільської ради та її виконавчих органів за січень 2021 року. Хочу зазначити, що перший місяць року був дуже непростий у всіх відношеннях, а саме: початок нового бюджетного року, підведення підсумків минулого року, укладення нових господарських договорів, проведення закупівель, подання звітності, а також складні погодні умови тощо. 22 січня проведена третя позачергова сесія, на якій схвалено звернення депутатів Поромівської сільської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо необхідності запровадження мораторію на зростання ціни природного газу та електроенергії.

27 січня – засідання виконавчого комітету, на якому розглядалися зокрема питання квартирного обліку, заслуховувалися звіти про роботу структурних підрозділів, про виконання бюджету за 2020 рік, про звернення громадян та інші питання, що потребували невідкладного вирішення. Протягом звітного періоду за результатами проведених процедур закупівель укладено 28 господарських договорів на поставку продуктів харчування у заклади загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти, на проведення лабораторних досліджень, на надання послуг прогортання доріг від снігу та інші. У зв’язку з погіршенням погодних умов були вжиті невідкладні заходи щодо прибирання снігу на дорогах, вулицях, провулках населених пунктів Поромівської територіальної громади та їх посипання. Так, за кошти місцевого бюджету згідно укладеного договору надавалися послуги з прогортання снігу автогрейдером марки ДЗ-143 впродовж 26-27 січня, 29-31 січня – всього 39,5 годин. Починаючи з 15 січня власними силами із залученням автотранспортних засобів Миколи  САВЧУКА, Михайла ЛІПЕЙКА, Володимира ВИСОЦЬКОГО, хлібопекарні церкви «Ковчег», Романа СТЕЦЮКА, Нововолинського ВУКГ, депутата Поромівської сільської ради Івана РУДЯ, Івана ЛЕБЕДЮКА, було проведено прогортання доріг від снігу та їх посипання піщано-соляною сумішшю. Даний список ще можна продовжувати, але не усі активні мешканці громади повідомляють про те, які саме ділянки доріг прогортали та в яких населених пунктах громади.

У січні цього року подана проектна заявка з обгрунтуванням на включення до Переліку об’єктів капітального ремонту доріг комунальної власності у Волинській області та залучено фінансування у 2021 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на «Капітальний ремонт дорожнього покриття ділянки вулиці Північна с. Морозовичі Волинської області» в обсязі 1 000 000, 00 грн (розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.01.2021 № 32).

Від імені жителів громади, щиро дякую всім хто допоміг, за те що ви не байдужі до нашої спільної домівки, односельчан та мешканців Поромівської ТГ. Будьте благословенні за вашу працю. Спільними зусиллями ми змогли впоралися з усіма викликами, які постали перед нами в січні поточного року.