Нарада керівників закладів освіти

28 листопада 2017 року у відділі освіти проведено нараду директорів шкіл та завідуючої ДНЗ «Бджілка». У нараді взяв участь Поромівський сільський голова Євгеній Недищук. На нараді розглядалися питання «Про підсумки участі шкіл громади у конкурсах», «Про дотримання вимог чинного законодавства з питань безпеки життєдіяльності», «Про питання, які розглядались на виїзному засіданні Комітету ВРУ з питань науки і освіти», різне.

Євгеній Недищук проінформував, що 5 грудня на заході, приуроченому підсумкам участішколярів ОТГ в конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, будуть вручені грошові премії учням, які представляли громаду на ІІ етапі конкурсу імені Петра Яцика і вчителям, які підготували цих учнів, а іншим  учасникам – грамоти та подарунки, а на 19 грудня, в День Святого Миколая, усім учням та дошкільникам закладів освіти громади будуть вручені подарунки.

Методист Наталія Воробей проаналізувала участь здобувачів освіти у галузевих конкурсах за період з 1 вересня до 1 грудня 2017 року і доручила керівникам до наступної наради провести моніторинг участі педагогів та учнів у різноманітних конкурсах.

Очільник освіти Н.Жук ознайомила присутніх з вимогами щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань безпеки життєдіяльності, з питаннями, які розглядались виїзному засіданні Комітету ВРУ з питань науки і освіти, проектом рішення Комітету.

Учасники наради обговорили поточні питання роботи закладів освіти.

Директор Василюк С.І. ознайомила присутніх із основними темами, які озвучувались на курсах підвищення кваліфікації при ВІППО.

З усіх розглянутих питань прийнято конструктивні рішення і дано доручення присутнім відповідно до їх функціональних обов’язків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *