Поромівська ОТГ єдина в Іваничівському районі сто відсотково освоїла інфраструктурну субвенцію

Поромівська ОТГ, єдина в Іваничівському районі сто відсотково освоїла інфраструктурну субвенцію, приємно відмітити, що це вже  другий рік поспіль. Cлід зазначити що кошти державної субвенції спрямовуються  на будівництво та реконструкцію закладів освіти, медицини та адмінприміщень, капітальний ремонт вулиць та встановлення вуличного освітлення, покращення спортивної інфраструктури об’єднаних громад та купівлю спецтехніки.  Сто відсоткове освоєні коштів субвенції це злагоджена робота усієї команди Поромівської сільської ради, юридичного відділу, відділу фінансів та бухгалтерського обліку.  Хочеться також згадати підрядника, який виконував ці роботи, підприємця з Горохова Солоненко Петра Васильовича. Усі роботи виконані якісно і найголовніше вчасно. Працюємо далі.