Поромів

Поромів – село районного підпорядкування Волинської області. Розташоване на відстані 550 км від Києва та за 100 км від обласного центру – Луцька.

Вперше в документах Поромів згадується у 1552 році. Раніше село Поромів із трьох сторін, окрім південної, було оточене лісом. У центрі села було озеро із джерельною водою, з нього текла річка, яка впадала в Західний Буг. На цій водоймі стояв пором і можливо від цього походить назва села.

Площа населеного пункту становить 237,40 га. Станом на перше січня 2017 року тут проживає 791 чоловік. Основна частина мешканців – українці.

У Поромові діють: православна церква Покрови Пресвятої Богородиці, яка побудована у 1750 році і є пам’яткою архітектури та молитовний будинок ЄХБ.

У селі функціонують дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, сільський клуб,   бібліотека, сільська амбулаторія, відділення зв’язку.

У селі Поромів здійснюють фінансово – господарську діяльність фермерські господарства, млин, функціонує два магазини та кафе.

На фото сумка louis vuitton декорированная вставками из изделия из экзотической кожи .