Профілактична робота з дітьми схильними до правопорушень

12 лютого відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту в особі спеціаліста І категорії у справах дітей, сім’ї та молоді Людмили Мельничук, спільно із представником Ювенальної провенції Романом Омельчуком, дирекцією та педагогами КЗ”ОЗО”Поромівський ліцей” провели профілактичну роботу у вище зазначеному закладі із дітьми схильними до правопорушень. В ході профілактичних заходів розглянули теми: “Порушення правил поведінки під час навчання та в позаурочний час”, “Відвідування шкільних занять”, “Булінг”, “Крадіжки”, “Перебування в громадських місцях дітей після 22.00 години”, “Соціальні мережі, конфіденційність”, так як 11.02.2020 р. відзначався День безпечного інтернету, говорили “Про правила користування мобільними телефонами”, “Паління та вживання алкогольних напоїв”, та “Насильство”.