У Поромівській ОТГ функціонує поліцейська станція та є свій шериф

18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції і так символічно склалося, що саме в цей день в Поромівській ОТГ пройшло відкриття Поліцейської станції. Це сталося завдяки проведення нових реформ і спільним зусиллям національної поліції та органів місцевого самоврядування. На відкритті були присутні заступник начальника Головного управління національної поліції у Волинській області Козак Сергій, начальник Іваничівського відділення Мартинюк В’ячеслав, голова Поромівської ОТГ Недищук Євгеній. Дякуємо усім причетним до реалізації цього чудового проекту. Дякуємо керівництву національної поліції за довіру і підтримку, адже змогли реалізувати цей проект меньше половини ОТГ Волинської області. Щиро вітаємо нашого шерифа, Гіля Володимира з початком нової діяльності на посаді офіцера громади. Заходи пройшли з обмеженою кількістю присутніх. Успіхів нам в розбудові нашої громади. Слава Україні! Героям Слава!