Чергова нарада директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти

28 січня 2020року проведено чергову нараду директорів закладів загальної середньої, дошкільної освіти, на якій розглянули більше десяти питань порядку денного. Першим розглянули підсумки роботи за перший семестр 2019-2020 навчального року. Начальник відділу Надія Жук особливу увагу звернула підсумки оздоровлення влітку 2019р і озвучила План підготовки до оздоровлення влітку 2020 року. Розглянули також підготовку і проведення ДПА, ЗНО, атестацію і сертифікацію педагогів, участь у конкурсах Учитель-року, “Дивосвіт дитячих талантів”, обговорили проект мережі класів і контингент учнів на 2020 – 2021 н. р. Розглянули і інші питання порядку денного. З усіх розглянутих питань прийняті конструктивні рішення.