Юна мешканка Поромівської ОТГ переможець дитячого вокального конкурсу “Голос громади”

26 січня у місті Володимир-Волинський відбувся фінал дитячого вокального конкурсу «Голос громади». Представники  Зимнівської, Устилузької, Поромівської, Любомльської, Вишнівської, Рівненської та Головненської ОТГ взяли участь у конкурсі. Сім громад провели попередній відбір, та з кожного кастингу відбирали по три учасника, заголом з 84 претиндентів у фінал пройшли 21. Володаркою титулу «Голос громади» та сартифікату на 6000 гривень стала учениця Бужанківського ліцею Поромівської ОТГ Анастасія Гордієнко. Голову Поромівської громади Євгенія Недищука нагороджено подякою за активну допомогу у проведенні дитячого вокального конкурсу «Голос громади».